Brelok SERCE

15,00 zł
Brutto

Pluszowy breloczek w kształcie SERDUSZKA

To nie tylko breloczek, to mały nośnik emocji, który doskonale wyrazi Twoje uczucia.

Wyraź swoje emocje w subtelnym i eleganckim stylu.

Miękki plusz sprawia, że breloczek jest nie tylko przyjemny w dotyku, ale także idealny do głaskania podczas codziennego użytkowania! :)

Doskonale sprawdzi się jako prezent dla ukochanej osoby, szczególnie z okazji Walentynek lub Waszej rocznicy.

KOLOR

  • czerwony + biały haft

UŻYTE MATERIAŁY

  • tkanina: plusz
  • wypełnienie: puch
  • metalowe kółko, czarny sznurek

WYMIARY (+/- 3%)

  • 6x7 cm + zawieszka
Ilość
CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA 3-4 dni robocze

Wyraź swoje uczucia

Serduszko to symbol miłości i przyjaźni. Posiadanie breloczka w tej formie może być uroczy sposobem na wyrażenie swoich uczuć wobec kogoś bliskiego lub na przypomnienie sobie o miłości każdego dnia.

Identyfikuj

Breloczek w formie serduszka może pomóc w łatwej identyfikacji Twoich kluczy lub innych przedmiotów, które do niego przymocujesz. Dzięki niemu unikniesz niepotrzebnego szukania w torebce czy kieszeni.

Wyraź swój styl

Mały breloczek w formie serduszka może również pełnić funkcję ozdobną. Możesz dopasować go do swojego stylu i używać jako uroczego dodatku do swoich kluczy czy torebki.

Podaruj prezent

Breloczek w formie serduszka to także doskonały pomysł na prezent dla bliskiej osoby. Jest praktyczny, uroczy i wyraża uczucia - co może sprawić radość każdemu obdarowanemu.

Poczuj wygodę

Dzięki swojemu niewielkiemu rozmiarowi, breloczek w formie serduszka jest bardzo praktyczny i łatwy do przenoszenia. Możesz go zabrać ze sobą wszędzie, bez względu na to, czy to na klucze, plecak czy torbę.

Kolor
Biały